car

potisk

Chcete krabičky odlišit od ostatních a prezentovat tak svou vlastní značku? Nabízíme Vám potisk vlastního loga tepelnou ražbou na Vámi vybrané zboží v různých barevných variantách.

Jak celý proces potisku probíhá? Zašlete nám emailem Vaše logo, značku, obrázek nebo cokoli co Vás reprezentuje, v křivkách a v jednom z těchto formátů: EPS, PS, PDF, AI, CDR. Zašleme Vám konkrétní vizualizaci k odsouhlasení a necháme vyrobit raznici. Díky vizualizaci uvidíte v reálné velikosti Vaše logo, ve Vámi zvolené barvě na konkrétní krabičce, pro lepší představu finálního vzhledu potisku. Pokud nebudete mít logo v těchto formátech, je zde příplatek za grafickou úpravu 300Kč/ hodina.

Hořčíkový štoček (raznice) se standardně vyrábí ve třech velikostech, 25 mm ,35 mm a 45 mm, aby se dal využívat na všechny typy krabiček a tašek. Cena raznice činí 570 Kč/bez DPH. Jedná se o jednorázový poplatek a dá se používat do té doby, než změníte Vaše logo. Ostatní velikosti raznice lze vždy řešit individuálně.

Samotný potisk je prováděn tepelnou ražbou přes folii přímo na Vámi vybraný produkt proškoleným personálem. Umístění a velikosti potisku si můžete zvolit sami dle vlastního uvážení. Potisk je vždy jednobarevný či bezbarvý (jedná se o tzv. slepotisk). Ceny jsou vždy uváděny dle kusů krabiček od jedné velikosti, nezáleží na barvě či sérii.

Barvy potisku jsou nafoceny viz. níže. Dle nastavení monitoru se odstín barvy může lišit. Jakékoli individuální požadavky lze řešit přímo s obchodním zástupcem emailem či telefonicky.

Nadpis

Ceník


Raznice :
570Kč bez DPH (tři velikosti) – JEDNORÁZOVĚ


Potisk :
100 kusů - 3,50 Kč / ks bez DPH (krabička od jedné velikosti)
101 - 200 kusů - 2,90 Kč / ks bez DPH (krabička od jedné velikosti)
201 - 500 kusů - 2,40 Kč / ks bez DPH (krabička od jedné velikosti)
Od 501 kusů - 1,90 Kč / ks bez DPH (krabička od jedné velikosti)