car

představení společnosti

Jsme česká, rodinná firma se sídlem v Severních Čechách. Na českém trhu se pohybujeme již od roku 1994, časem se naše česká výroba dostala i do zahraničí a momentálně vyvážíme do několika zemí v EU.

Zabýváme se ruční a strojovou výrobou papírových krabiček z potahované kartonáže a aranžérských potřeb. Na produkty, které vyrábíme přímo v naší společnosti, využíváme pouze evropské materiály, které jsou opatřeny platnou certifikací a značkou. Jako náš zákazník můžete mít tedy klidné spaní, protože krabičky, které vyrábíme, jsou kompletně z FSC materiálů, šetříme přírodu a nepodporujeme tak kácení lesů a pralesů.

Za naší prací stojí spousta let úsilí, vymýšlení a zkoušení, aby pro naše zákazníky bylo vše perfektní a bez chyb. Každý rok náš tým obchodních zástupců hledá a vymýšlí novinky, jež dál předává produkci, která vše vyzkouší a připraví nejlepší postup výroby. Následně vše zkoušíme a ladíme, abychom naše produkty měli v co nejlepší kvalitě.

Vážíme si každého naše zákazníka a vždy se zakládáme na individuálním přístupu ke každému z Vás. Pokud chcete o naší výrobě vědět více , v odkaze níže naleznete zpracovaná videa, která Vás provedou kompletní výrobou našich papírových krabiček a aranžérských doplňků.